TOTÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADU! Vážení zákazníci, Dogfriendly se s Vámi na nějakou dobu loučí. Než Vám představíme novinky v sortimentu a nový koncept značky, pomozte nám vyklidit sklad - připravili jsme pro Vás až 80% slevy! Děkujeme za Vaši přízeň ❤

O nás

Jsem pejskařka každým coulem a jelikož sama často sháním kvalitní, odolné a zároveň hezké produkty, dovedlo mě to k myšlence založit vlastní obchod, vlastní značku a nabídnout tak všem pejskařům to nejlepší zboží za bezkonkurenční ceny.
Mým cílem bylo založit e-shop, kde jsou pejsci a jejich pohodlí na prvním místě.

V Dogfriendly vybíráme kvalitní a zároveň originální a stylové produkty, které na svých pejscích pečlivě zkoušíme a testujeme. Každý produkt tak musí projít přes přísnou psí kontrolu našich čtyřnohých kámošů.

Vedle funkčnosti a kvality výrobků se snažíme myslet také na to, aby Váš pejsek vypadal stylově a originálně. Sledujeme aktuální trendy a snažíme se pravidelně přidávat další prověřené produkty.

Ať už jste Vy i Váš pejsek spíše městské typy, nebo máte rádi přírodu, vodu, sport a adrenalin, najdete u nás vhodné funkční produkty přizpůsobené Vašim preferencím. 

Sami dobře víme, jak stěňátka rychle rostou, že si někteří pejsci libují v blátě a loužích, jiní tahají na vodítku, další jsou zase čistotná princátka a hodí se jim neokázalé originální vybavení. Myslíme na všechny!

My a naše psí smečka jsme pro Vás k dispozici neustále a naší radostí je přinášet Vám to nejlePSÍ, nejspolehlivější a nejvíc trendy vybavení.
Jsme rádi, že můžeme naše produkty šířit dál a tím dělat radost Vám a Vašim parťákům.

Věříme, že si nákup u nás užijete.

Marie Musilová a
Dogfriendly.cz